Parkowanie na lotnisku w Balicach – co trzeba wiedzieć?

Parkowanie na lotnisku w Balicach – co trzeba wiedzieć?

Port lotniczy w podkrakowskich Balicach to jedno z najpopularniejszych lotnisk w Polsce. Bardzo atrakcyjna lokalizacja i bliskość centrum Krakowa sprawiają, że nie jest trudno się tu dostać. Oczywiście najlepiej wybrać się tu samochodem.

Samochód jako środek transportu na lotnisko jest zdecydowanie najwygodniejszym rozwiązaniem. Dzieje się tak z kilku ważnych powodów. Przede wszystkim pozwala na swobodne planowanie podróży – nie trzeba trzymać się rozkładów jazd pociągów czy autokarów. Ponadto do auta bez problemu zmieszczą się nawet większe ilości bagażu. Rzecz jasna samochód jest najbardziej trafionym wyborem również dlatego, że zapewnia bardzo wysoki komfort podróżowania. Warto też pamiętać o tym, że obecnie pozostawienie pojazdu na parkingu przy lotnisku nie jest kwestią problematyczną – wyjątkiem tutaj nie jest port lotniczy Kraków Balice. Parking obsługiwany przez  Grupę Interparking to strzał w dziesiątkę.

Parking przy lotnisku – dlaczego to dobry wybór?

Dla każdej osoby, która planuje podróż samolotem z Balic, najważniejsze jest bezpieczeństwo auta, który służy jako środek transportu na lotnisko. Parkingi przy portach lotniczych, które obecnie stały się już standardem, są wyposażone w różnego rodzaju zabezpieczenia. To daje pewność, że po powrocie samochód będzie czekał na właściciela. Ponadto nie trzeba zastanawiać się, co zrobić z pojazdem, w związku z czym wyjazd można planować ze spokojną głową.

Parking przy lotnisku w Balicach – jak rezerwować?

Wspomniana powyżej firma, chcąc wyjść naprzeciw potrzebom i oczekiwaniom zmotoryzowanych klientów, wprowadziła opcję rezerwacji online miejsca na swoim parkingu w Balicach. Wystarczy wejść na jej stronę i wypełnić prosty formularz rezerwacyjny, podając w nim datę i godzinę rozpoczęcia oraz zakończenia postoju. Rzecz jasna w razie jakichkolwiek nieprzewidzianych zmian wynikających np. z opóźnienia czy odwołania lotu należy o tym fakcie jak najprędzej powiadomić pracowników firmy.